Yeelight Bedside lamp

Neohodnotené
Značka: Xiaomi
€64,99
Skladem

Lampa – 16 miliónov farebných odtieňov, nastaviteľná intenzita osvetlenia, dotykové ovládanie, 300lm, výkon 10W

Detailné informácie

Podrobný popis

Inteligentná lampička k vašej posteli vám vytvorí upokojujúce svetlo pre relaxáciu. Elegantný vzhľad lampy Yeelight Bedside zapadne do každej spálne a vďaka prepojeniu so smart telefónom ho môžete nastaviť presne podľa svojej nálady. RGB LED žiarovka poskytuje až 16 miliónov farebných odtieňov a teplotu svetla v rozmedzí 1700 K – 6500 K. Samozrejmosťou je nastaviteľná intenzita osvetlenia.

Kľúčové vlastnosti lampičky Yeelight Bedside

  • Inteligentné svetlo do vašej spálne
  • Elegantný dizajn
  • Jednoduché ovládanie – manuálne alebo telefónom
  • Až 16 miliónov farebných odtieňov
  • Rozmanitá teplota svetla
  • Podpora náramku Mi Band

Minimalistický dizajn s jednoduchým ovládaním

Valcovitý dizajn je tvorený hliníkovou základňou s gumovým spodkom, ktorý zamedzuje kĺzanie po povrchu. Kryt lampy je z matného plastu, ktorý plynule rozdrobuje svetlo po miestnosti. Na vrchu je integrovaný ovládač pre rýchle vypnutie alebo zapnutie svetla a kruhový dotykový panel, ktorým ľahko zmeníte jas aj farbu. Pohodlnejšie diaľkové ovládanie umožňuje aplikácia v telefóne, ktorá je prepojená pomocou Bluetooth.

Výnimočné prepojenie s náramkom Mi Band

Pretože lampa Yeelight je od spoločnosti Xiao, podporuje tiež synchronizáciu s náramkom Mi Band. S ním však získate to pravé kúzlo inteligentnej lampičky. Náramok totiž sleduje stav užívateľa a keď začnete zaspávať, automaticky tlmí svetlo, až do úplného vypnutia. Svetlo Yeelight dokonale doplní váš zážitok pri sledovaní filmov, čítaní, alebo príjemnom zaspávaní.

Dodatočné parametre

Kategória: Yeelight Bedside lamp
Záruka: 2 roky

Xiaomi, je súkromná čínska spoločnosť, ktorá navrhuje, vyvíja a predáva smartfóny, aplikácie a spotrebnú elektroniku. Od vydania svojho prvého smartfónu v auguste 2011 získali podiel na trhu v Číne a rozšírili sortiment o širšie spektrum spotrebnej elektroniky. Cieľom Xiaomi je udržať vysokú kvalitu a nízke ceny. Dnes má spoločnosť viac ako tri tisícky zamestnancov a jej hodnota sa odhaduje na 10 miliárd dolárov, čo ju stavia na rovnakú úroveň ako Lenovo, druhý najväčší výrobca počítačov na svete.  Spoločnosť sa dostala na pozíciu svetovej trojky v počte vyrobených smartfónov.

 

xiaomi-9

Nejdele pusobici eshop na scene