Xiaomi Mi Sonic Electric Toothbrush

Neohodnotené
Značka: Xiaomi
€44,99
Skladem

Elektrická zubná kefka – kompaktné telo, odolnosť voči vode IPX7, protišmykový povrch na zadnej strane zaisťuje bezpečné uchopenie pri čistení, pri úplnom nabití má životnosť batérie 20 dní, 3 módy čistenia, hlavica kefky s kvalitnými DuPont štetinami

Detailné informácie

Podrobný popis

Xiaomi Mi Sonic Electric Toothbrush, sonická elektrická kefka

Ak túžite po žiarivom úsmeve ako z Hollywoodu, potom je pre vás elektrická zubná kefka Xiaomi Mi Sonic Electric Tootbrush to pravé riešenie. Kefka vás nadchne svojim kompaktným telom a protišmykovým povrchom na zadnej strane, ktorý zaistí bezpečné uchopenie pri čistení. Výkonný akustický motor zubnej kefky Xiaomi Mi Sonic bol vyvinutý japonskými a nemeckými odborníkmi na čistenie zubov a vaše zuby dokonale vyčistí vďaka viac ako 31 000 vibráciám za minútu. Elektrická kefka má navyše dlhú životnosť batérie (pri plnom nabití až 18 dní), môžete si zvoliť z 3 módov čistenia a fajnšmekri na technológie veľmi uvítajú možnosť ovládania pomocou inteligentnej aplikácie Mi Home APP.

 

Kľúčové vlastnosti elektrickej zubnej kefky Xiaomi Mi Sonic Electric Toothbrush

  • Kompaktné telo elektrickej zubnej kefky Xiao
  • Zubná kefka má vysokofrekvenčné vibrácie a silný výkon
  • Kefka Xiaomi Mi Sonic Electric Toothbrush je odolná voči vode
  • Vďaka protišmykovému povrchu na zadnej strane poskytuje vyššiu bezpečnosť pri čistení vašich zubov
  • Životnosť batérie zubnej kefky je pri plnom nabití až 18 dní
  • Hlavica má kvalitné mäkké štetiny od spoločnosti DuPont
  • Zubnú kefku je možné ovládať pomocou inteligentnej aplikácie Mi Home APP

 

Rozmaznávajte svoje zuby s novými kefkovými hlavicami s DuPont štetinami

Veľkou prednosťou tejto zubnej kefky sú výrazne odlišné kefkovité hlavice so štetinami DuPont. Čistiaca hlavica je vyrobená špeciálnou technikou presúvania štetín s vysokou hustotou a neobsahuje kovy. Dno štetín je tvorené tepelným tavením a vďaka unikátnemu procesu výroby tu nevznikajú žiadne problémy s usadeninami a špinou v mieste spoja hlavice a tela zubnej kefky. Veľkou výhodou je, že elektrická zubná kefka Xiaomi Mi Sonic Electric Toothbrush odstráni niekoľkonásobne viac plaku ako obyčajná manuálna zubná kefka. 

 

Aplikácia Mi Home APP

Šikovná kefka Xiaomi Mi Sonic Electric Toothbrush umožňuje prepojenie s inteligentnou aplikáciou pomocou technológie Bluetooth. Jej prostredníctvom zistíte napríklad stav batérie alebo si nastavíte dĺžku čistenia zubov. Ľahko tiež zistíte históriu čistenia a pohodlne si postrážite termín pre výmenu čistiacej hlavice. Ako poslednú funkciu, ktorú si môžete zapnúť, je dodatočná funkcia, ktorá sa aktivuje po dokončení čistenia zubov. Vybrať si je možné z režimu na bielenie zubov, masáže ďasien, alebo čistenia jazyka.

Dodatočné parametre

Kategória: Xiaomi Mi Sonic Electric Toothbrush
Záruka: 2 roky

Xiaomi, je súkromná čínska spoločnosť, ktorá navrhuje, vyvíja a predáva smartfóny, aplikácie a spotrebnú elektroniku. Od vydania svojho prvého smartfónu v auguste 2011 získali podiel na trhu v Číne a rozšírili sortiment o širšie spektrum spotrebnej elektroniky. Cieľom Xiaomi je udržať vysokú kvalitu a nízke ceny. Dnes má spoločnosť viac ako tri tisícky zamestnancov a jej hodnota sa odhaduje na 10 miliárd dolárov, čo ju stavia na rovnakú úroveň ako Lenovo, druhý najväčší výrobca počítačov na svete.  Spoločnosť sa dostala na pozíciu svetovej trojky v počte vyrobených smartfónov.

 

xiaomi-9

Nejdele pusobici eshop na scene