Xiaomi Mi Robot Vacuum EU

Neohodnotené
Značka: Xiaomi
€349,99
Skladem

Robotický vysávač – inteligentný, laserový senzor, vysoký sací výkon, batéria 5200mAh, presné meranie vzdialenosti, algoritmus simultánnej lokalizácie a mapovanie (SLAM)

Detailné informácie

Podrobný popis

Xiaomi Mi Robot Vacuum EU

Robotický vysávač Xiaomi Mi Robot Vacuum EU bude vašim pomocníkom pre čo najefektívnejšie zjednodušenie vysávania vášho bytu či domu. Dokáže upratovať až 150 min na jedno nabitie vďaka lítiovo-iónovej batérii.

Významné prednosti automatického vysávača Xiaomi Mi Robot Vacuum EU

  • Výdrž vysávania na jedno nabitie 150 min
  • Ovládanie pomocou smartfónu/aplikácie
  • Senzor, ktorý predchádza kolízii či pádu zo schodov

Šikovné vychytávky inteligentného vysávača Xiaomi Mi Robot Vacuum EU

Zároveň je Xiaomi Mi Robot Vacuum EU doplnený senzorom, ktorý zabráni nárazu alebo tiež senzorom, vďaka ktorému nespadne zo schodov.

Dodatočné parametre

Kategória: Xiaomi Mi Robot
Záruka: 2 roky

Xiaomi, je súkromná čínska spoločnosť, ktorá navrhuje, vyvíja a predáva smartfóny, aplikácie a spotrebnú elektroniku. Od vydania svojho prvého smartfónu v auguste 2011 získali podiel na trhu v Číne a rozšírili sortiment o širšie spektrum spotrebnej elektroniky. Cieľom Xiaomi je udržať vysokú kvalitu a nízke ceny. Dnes má spoločnosť viac ako tri tisícky zamestnancov a jej hodnota sa odhaduje na 10 miliárd dolárov, čo ju stavia na rovnakú úroveň ako Lenovo, druhý najväčší výrobca počítačov na svete.  Spoločnosť sa dostala na pozíciu svetovej trojky v počte vyrobených smartfónov.

 

xiaomi-9

Nejdele pusobici eshop na scene