Xiaomi Mi Led Smart Bulb

Neohodnotené
Značka: Xiaomi
€29,99
Skladem

LED žiarovka – s päticou E27, až 16 miliónov farieb, ovládanie pomocou diaľkového ovládača alebo cez aplikáciu v telefóne, stmievateľná, nastavenie farby teploty, hlasové ovládanie cez Google assistent, Mi Home APP

Detailné informácie

Podrobný popis

Inteligentná LED žiarovka Xiaomi Mi Led Smart Bulb

Inteligentná LED žiarovka Xiaomi Mi Led Smart Bulb s päticou E27 vyniká množstvom funkcií a celým radom nádherných farebných odtieňov, ktoré dokáže vykúzliť. Svojimi úžasnými svetelnými efektmi dodá vášmu domovu príjemnú a útulnú atmosféru. Po spárovaní s mobilom môžete túto smart LED žiarovku jednoducho vypínať a zapínať, znižovať a zvyšovať intenzitu svietenia.

 

Žiarovka výborne zapadne do každého prostredia

Vďaka jej jednoduchému elegantnému dizajnu môžete žiarovku umiestniť kdekoľvek v interiéri, bez toho aby pôsobila rušivým dojmom. Je vhodná pre čítacie a stolové lampy, nástenné osvetlenie a lustre. Milo vás prekvapí svojím silným a teplým svetlom. Inštalácia žiarovky a jej sprevádzkovanie je jednoduché, nainštalujete ju rovnako ako klasickú žiarovku jednoduchým zaskrutkovaním do závitu svietidla. Žiarovka vyniká aj svojou dlhou životnosťou a nízkou spotrebou energie.

 

Kľúčové vlastnosti LED žiarovky Xiaomi Mi Led Smart Bulb

  • LED inteligentná žiarovka ovládaná diaľkovo zo smartfónu
  • Ovládanie intenzity a farby svetla zo smartfónu v celom RGB farebnom spektre
  • Hlasové ovládanie cez Google Assistant
  • Životnosť približne 25 000 hodín
  • Pätica E27

 

Dodatočné parametre

Kategória: Xiaomi Mi Led Smart Bulb
Záruka: 2 roky

Xiaomi, je súkromná čínska spoločnosť, ktorá navrhuje, vyvíja a predáva smartfóny, aplikácie a spotrebnú elektroniku. Od vydania svojho prvého smartfónu v auguste 2011 získali podiel na trhu v Číne a rozšírili sortiment o širšie spektrum spotrebnej elektroniky. Cieľom Xiaomi je udržať vysokú kvalitu a nízke ceny. Dnes má spoločnosť viac ako tri tisícky zamestnancov a jej hodnota sa odhaduje na 10 miliárd dolárov, čo ju stavia na rovnakú úroveň ako Lenovo, druhý najväčší výrobca počítačov na svete.  Spoločnosť sa dostala na pozíciu svetovej trojky v počte vyrobených smartfónov.

 

xiaomi-9

Nejdele pusobici eshop na scene