Xiaomi Mi LED Desk Lamp

Neohodnotené
Značka: Xiaomi
€49,99
Skladem

Stolová lampa – s technológiou šetriacou zrak (Flicker-free), 4 prednastavené režimy osvetlenia, bez UV žiarenia, odolné, kovové vyhotovenie

Detailné informácie

Podrobný popis

Mi LED Desk Lamp je inteligentná stolná lampa, ktorú možno prepojiť s mobilnou aplikáciou na vašom smartfóne. Lampa sa jednoducho pripojí k vašej domácej WiFi sieti a je ihneď možné ju ovládať. Navyše vyzerá naozaj dizajnovo, je zložiteľná, takže vám nikdy nebude prekážať. Spodný panel lampy je vybavený otočným kolieskom na reguláciu jasu. Cez aplikáciu je potom možné meniť teplotu svetla, sledovať stav a funkcie. V mobilnej aplikácii sú tiež na výber predvolené režimy osvetlenia, využiť môžete napríklad režim Reading pri čítaní. Pokiaľ si lampu necháte na stole, tak ju pokojne cez telefón môžete aj vypnúť a nemusíte pritom vstávať s pohodlnej postele.

Kľúčové vlastnosti stolovej lampy Mi LED Desk Lamp EU white

  • Teplota farby svetla od 2 700 K do 6 500 K
  • Možnosť prepojenia s mobilným telefónom
  • Aplikácia pre ovládanie je zadarmo
  • Otočný ovládač pre reguláciu jasu svetla
  • Úsporné LED svetlo
  • Energetická náročnosť lampy odpovedá 6 W

Dodatočné parametre

Kategória: Xiaomi Mi LED Desk Lamp
Záruka: 2 roky

Xiaomi, je súkromná čínska spoločnosť, ktorá navrhuje, vyvíja a predáva smartfóny, aplikácie a spotrebnú elektroniku. Od vydania svojho prvého smartfónu v auguste 2011 získali podiel na trhu v Číne a rozšírili sortiment o širšie spektrum spotrebnej elektroniky. Cieľom Xiaomi je udržať vysokú kvalitu a nízke ceny. Dnes má spoločnosť viac ako tri tisícky zamestnancov a jej hodnota sa odhaduje na 10 miliárd dolárov, čo ju stavia na rovnakú úroveň ako Lenovo, druhý najväčší výrobca počítačov na svete.  Spoločnosť sa dostala na pozíciu svetovej trojky v počte vyrobených smartfónov.

 

xiaomi-9

Nejdele pusobici eshop na scene