Xiaomi Mi Drone Mini

Neohodnotené
Značka: Xiaomi
€74,99
Skladem

Dron – s pokročilými funkciami, Headless Mode, G-senzor, HD kamera, gyroskop, akcelerometer, optické snímače, funkcia Altitude Hold, infračervený režim bitky, dosah až 50m, dĺžka letu 7–10 minút, spárovanie s aplikáciou v telefóne.

Detailné informácie

Podrobný popis

Xiaomi Mi Drone Mini

Smart drone Xiaomi Mi Drone Mini vyniká nielen pôsobivým dizajnom, ale i letovými vlastnosťami. Intuitívna kontrola, využívajúca váš telefón, garantuje ničím nerušené riadenie letu dronu. Dron môžete ovládať na vzdialenosť 50 m, čo by vám pri bežnom lietaní určite malo stačiť. Hmotnosť 88 g je určená na rekreačné a športové účely a preto takmer nie je limitovaný legislatívnymi obmedzeniami jeho prevádzky, ako je napríklad systém na bezpečné ukončenie letu. Dron ľahko zbalíte do batoha.

 

Xiaomi Mi Drone Mini a jeho kľúčové benefity

  • Doba letu až 10 minút nepretržite
  • Natáčanie záberov v HD rozlíšení
  • Diaľkové ovládanie na vzdialenosť 50 m
  • Súbor moderných snímačov a procesorov zabezpečuje stabilný let aj za nepriaznivých podmienok
  • Režim bitky (hlavnú úlohu hrá infračervený senzor)
  • Skromné rozmery i hmotnosť

 

Na technológiách v Xiaomi nešetrili

Telo dronu je doslova preplnené modernými procesormi a senzormi. Za zmienku stojí SOC master čip, ktorý spracúva dáta z ultrazvukových sond, barometra, optických snímačov vzduchu, gyroskopu i akcelerometra. Jeho trup navyše skvele pohlcuje vibrácie a vďaka pevnej konštrukcii je let stabilnejší než u iných modelov. Nesmieme zabudnúť ani batériu: tá vďaka kapacite 920 mAh sľubuje až 10 minút nepretržitého lietania.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Xiaomi Mi Drone Mini
Záruka: 2 roky

Xiaomi, je súkromná čínska spoločnosť, ktorá navrhuje, vyvíja a predáva smartfóny, aplikácie a spotrebnú elektroniku. Od vydania svojho prvého smartfónu v auguste 2011 získali podiel na trhu v Číne a rozšírili sortiment o širšie spektrum spotrebnej elektroniky. Cieľom Xiaomi je udržať vysokú kvalitu a nízke ceny. Dnes má spoločnosť viac ako tri tisícky zamestnancov a jej hodnota sa odhaduje na 10 miliárd dolárov, čo ju stavia na rovnakú úroveň ako Lenovo, druhý najväčší výrobca počítačov na svete.  Spoločnosť sa dostala na pozíciu svetovej trojky v počte vyrobených smartfónov.

 

xiaomi-9

Nejdele pusobici eshop na scene