Xiaomi Mi Air Purifier 2S

Neohodnotené
Značka: Xiaomi
€174,99
Skladem

Čistička vzduchu – s OLED displejom, vlastné Wifi pripojenie, nový laserový senzor detekuje častice s veľkosťou menšou ako 0.3µm, pokrytie priestoru 21 až 32m2

Detailné informácie

Podrobný popis

Čistička vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier 2S

Čistička vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier 2S s laserovým senzorom vykúzli vo vašej domácnosti zdravý a lepšie dýchateľný vzduch. Zároveň vám poskytne spätnú väzbu v reálnom čase pomocou číselného zobrazenia kvality vzduchu na OLED displeji.

 

Trojvrstvová filtrácia zlikviduje alergény, prach, peľ alebo cigaretový dym

Kľúčom k maximálnej čistote dýchateľného vzduchu sú samozrejme filtre. V prípade čističky vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier 2S sú nasadené rovno tri, ktoré v súčte zlikvidujú až 99,9 % škodlivín. Vďaka inteligentnému napojeniu na mobilnú aplikáciu sa navyše dozviete o kondícii filtrov a včas podniknete kroky na ich výmenu.

 

Ovládanie cez aplikáciu

Funkčne výborná aplikácia Mi Home App sa postará o kompletné nastavenie čističky vzduchu. Kvalitu vzduchu možno kontrolovať pokojne aj z práce. Ľahko tak vzdialene spustíte filtráciu vzduchu tak, aby po príchode domov bolo všetko v najlepšom poriadku.

 

Kľúčové vlastnosti čističky vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier 2S

  •  Inteligentná domáca čistička vzduchu
  •  Kompletné ovládanie cez mobilnú aplikáciu
  •  Trojvrstvový filter vyčistí až 99,9 % škodlivín
  •  Vhodné pre priestory s výmerou 20-35 m2
  •  Informačný OLED panel na čelnej strane

Dodatočné parametre

Kategória: Xiaomi Mi Air Purifier 2S
Záruka: 2 roky

Xiaomi, je súkromná čínska spoločnosť, ktorá navrhuje, vyvíja a predáva smartfóny, aplikácie a spotrebnú elektroniku. Od vydania svojho prvého smartfónu v auguste 2011 získali podiel na trhu v Číne a rozšírili sortiment o širšie spektrum spotrebnej elektroniky. Cieľom Xiaomi je udržať vysokú kvalitu a nízke ceny. Dnes má spoločnosť viac ako tri tisícky zamestnancov a jej hodnota sa odhaduje na 10 miliárd dolárov, čo ju stavia na rovnakú úroveň ako Lenovo, druhý najväčší výrobca počítačov na svete.  Spoločnosť sa dostala na pozíciu svetovej trojky v počte vyrobených smartfónov.

 

xiaomi-9

Nejdele pusobici eshop na scene