Xiaomi Amazfit Stratos 2

Novinka Tip
Neohodnotené
Značka: Xiaomi
€189,90
Skladem

Smart hodinky – s integrovanou GPS, dvojjadrový procesor 1.2GHz, kapacita 4GB, RAM 512MB, WiFi, transflektívny 1.34" displej, rozlíšenie 320×300px, vodotesnosť, Android 4.4 a vyšší/iOS 9.0 a vyšší

Detailné informácie

Podrobný popis

Kľúčové vlastnosti smart hodiniek Xiaomi Amazfit 2 Stratos

  • Kombinácia elegantného dizajnu a praktických športových funkcií
  • 1,34" displej s tvrdeným sklom
  • Snímač srdcového tepu, rýchlosti pohybu, barometer, GPS i MP3 prehrávač
  • Dvojjadrový procesor & 4 GB úložisko
  • Párovanie so smartfónom cez Bluetooth (notifikácie na prichádzajúce SMS a pod.)
  • Batéria s výdržou až päť dní
  • Vodoodolnosť 5 ATM

Konštrukcia odolná proti poškodeniu aj proti vode

Veľkú časť hodiniek tvorí polykarbonátová konštrukcia spevnená uhlíkovými vláknami: rámček ciferníka je z leštenej keramiky. Displej ponúkne uhlopriečku 1,34" s rozlíšením 320 × 300 px a dôkladnú ochranu pred poškodením alebo škrabancami v podaní tvrdeného skla. Môžete ho ovládať dotykovo alebo využiť postranné tlačidlá. Hodinky Xiaomi Amazfit 2 Stratos nezaostávajú ani v náročných podmienkach – garantovaná vodotesnosť 5 ATM zaistí prvotriednu odolnosť pri daždi alebo sprchovaní.

 

Xiaomi Amazfit 2 Stratos s výdržou až päť dní na jedno nabitie

Pohon hodiniek tvoria dve časti: batéria s kapacitou 280 mAh (vydrží až päť dní) a procesor, ktorého dve jadrá tepú na frekvencii 1,2 GHz. Výkonnému CPU sekunduje 512 MB RAM a viac ako 4 GB úložiska, určeného najmä na prehrávanie skladieb.

 

GPS, meranie tepu i vývoja počasia

Okrem detailnej polohy dokážu hodinky Xiaomi Amazfit 2 Stratos mapovať najrôznejšie aktivity. Zabudované senzory merajú srdcový tep, rýchlosť pohybu a zvládnu sledovať tiež aktuálny vývoj počasia.

 

Notifikácie na dôležité udalosti priamo na displeji hodiniek

Podobne ako pri väčšine smart hodiniek aj Xiaomi Amazfit 2 Stratos zaistia párovanie s telefónom pomocou rozhrania Bluetooth. Práve vďaka nemu budete mať lepší prehľad o dôležitých udalostiach (prichádzajúce SMS alebo napr. zmeškané hovory) bez toho, aby ste telefón museli vyťahovať z vrecka. Všetky notifikácie totiž hodinky zobrazia priamo na displeji.

Dodatočné parametre

Kategória: Xiaomi Amazfit Stratos 2
Záruka: 2 roky

Xiaomi, je súkromná čínska spoločnosť, ktorá navrhuje, vyvíja a predáva smartfóny, aplikácie a spotrebnú elektroniku. Od vydania svojho prvého smartfónu v auguste 2011 získali podiel na trhu v Číne a rozšírili sortiment o širšie spektrum spotrebnej elektroniky. Cieľom Xiaomi je udržať vysokú kvalitu a nízke ceny. Dnes má spoločnosť viac ako tri tisícky zamestnancov a jej hodnota sa odhaduje na 10 miliárd dolárov, čo ju stavia na rovnakú úroveň ako Lenovo, druhý najväčší výrobca počítačov na svete.  Spoločnosť sa dostala na pozíciu svetovej trojky v počte vyrobených smartfónov.

 

xiaomi-9

Nejdele pusobici eshop na scene