Xiaomi Amazfit Cor 2

Neohodnotené
Značka: Xiaomi
€69,90
Skladem

Fitness náramok – priame meranie tepovej frekvencie (zápästie), meranie tepovej frekvencie, krokomer, meranie vystúpaných poschodí, výpočet spálených kalórií, meranie rýchlosti, meranie vzdialenosti, záznam trasy, intervalový tréning, kompatibilný s Android, iOS, vodotesnosť 50m (5ATM), akcelerometer, NFC

Detailné informácie

Podrobný popis

Xiaomi Amazfit Cor 2

Xiaomi Amazfit Cor 2 je smart náramok, ktorý dozaista neurazí žiadneho športovca. Displej s rozmerom uhlopriečky 1,23 " vám ukáže všetko, čo potrebujete vedieť. Xiaomi Amazfit Cor 2 je kompatibilný s OS Android a iOS, k čomu im dopomáha Bluetooth a NFC.

Xiaomi Amazfit Cor 2 vás zaujme svojím dizajnom aj funkciami

Fitness náramok Xiaomi Amazfit Cor 2 vás nadchne aj radom inteligentných funkcií. Napr. funkcia monitoringu spánku vás upozorní na dĺžku hlbokej fázy spánku a dopomôže vám k zlepšeniu spánkového cyklu, aby vás prestal trápiť nedostatok energie.

Fitness náramok Xiaomi Amazfit Cor 2 vás motivuje k lepším výsledkom

Xiaomi Amazfit Cor 2 kontroluje vaše športové aktivity, napr. Beh, Plávanie, Fitness, Outdoor a Chôdza. Priame meranie tepovej frekvencie je navyše zárukou na správne meranie tepovej zóny a pomáha vám zefektívniť vaše športové aktivity. Výpočet spálených kalórií vám pomôže dosiahnuť vyvážené stravovanie. Šikovný krokomer je skvelou motivačnou pomôckou, nútiacou vás zdvihnúť sa zo stoličky štatistikou, ktorá určite zaujme každého. Pokiaľ pracujete na zlepšenie svojich športových výsledkov a efektívne spaľovanie tukov, vynikajúca je možnosť presného merania intervalového tréningu.

Najzásadnejšie vymoženosti fitness náramku pre športovcov Xiaomi Amazfit Cor 2

  • Meranie tepovej frekvencie prebieha bezprostredne zo zápästia
  • Hodnota vodoodolnosti: 50 m (5 ATM)
  • Stopky a Budík
  • Monitoring spánku, Notifikácie z telefónu, Vibrácie, Hľadanie telefónu a Notifikácie z telefónu
  • Akcelerometer
  • Na prepojenie s telefónom je náramok kompatibilný s OS Android a iOS

Dodatočné parametre

Kategória: Xiaomi Amazfit Cor 2
Záruka: 2 roky

Xiaomi, je súkromná čínska spoločnosť, ktorá navrhuje, vyvíja a predáva smartfóny, aplikácie a spotrebnú elektroniku. Od vydania svojho prvého smartfónu v auguste 2011 získali podiel na trhu v Číne a rozšírili sortiment o širšie spektrum spotrebnej elektroniky. Cieľom Xiaomi je udržať vysokú kvalitu a nízke ceny. Dnes má spoločnosť viac ako tri tisícky zamestnancov a jej hodnota sa odhaduje na 10 miliárd dolárov, čo ju stavia na rovnakú úroveň ako Lenovo, druhý najväčší výrobca počítačov na svete.  Spoločnosť sa dostala na pozíciu svetovej trojky v počte vyrobených smartfónov.

 

xiaomi-9

Nejdele pusobici eshop na scene