Servis smartfónov

11 položiek celkom
RedmiNote5ADisplej
€99,99

Zverte svoje zariadenie profesionálom za tú najlepšiu cenu. Rozbitý či nefunkčný displej vymeníme za nový. V cene už je zahrnutý nový diel a práca servisného technika.

RedmiNote5AReproduktor
€39,99

Zverte svoje zariadenie profesionálom za tú najlepšiu cenu. Nefunkčný reproduktor vymeníme za nový. V cene už je zahrnutý nový diel a práca servisného technika.

RedmiNote5ANabijanie
€34,99

Zverte svoje zariadenie profesionálom za tú najlepšiu cenu. Opravíme nefunkčné nabíjanie. V cene už je zahrnutý nový diel a práca servisného technika.

RedmiNote5AKryt
€34,99

Zverte svoje zariadenie profesionálom za tú najlepšiu cenu. Váš poškodený zadný kryt telefónu vymeníme za nový. V cene už je zahrnutý nový diel a práca servisného technika.

RedmiNote5AKamera
€29,99

Zverte svoje zariadenie profesionálom za tú najlepšiu cenu. Nefunkčnú prednú kameru vymeníme za novú. V cene už je zahrnutý nový diel a práca servisného technika.

RedmiNote5AKamera (1)
€29,99

Zverte svoje zariadenie profesionálom za tú najlepšiu cenu. Nefunkčnú zadnú kameru vymeníme za novú. V cene už je zahrnutý nový diel a práca servisného technika.

RedmiNote5ABootloader
€29,99

Zverte svoje zariadenie profesionálom za tú najlepšiu cenu. V zariadení odomkneme bootloader a nahráme slovenčinu. V cene je zahrnutá práca servisného technika.

RedmiNote5ABateria
€29,99

Zverte svoje zariadenie profesionálom za tú najlepšiu cenu. Nefunkčnú batériu vymeníme za novú. V cene už je zahrnutý nový diel a práca servisného technika.

RedmiNote5ASluchadlo
€29,99

Zverte svoje zariadenie profesionálom za tú najlepšiu cenu. Nefunkčné slúchadlo vymeníme za nové. V cene už je zahrnutý nový diel a práca servisného technika.

RedmiNote5ATlacidla
€29,99

Zverte svoje zariadenie profesionálom za tú najlepšiu cenu. Nefunkčné tlačidla hlasitosti vymeníme za nové. V cene už je zahrnutý nový diel a práca servisného technika.  ...

RedmiNote5ADiagnostika
€19,99

Zverte svoje zariadenie profesionálom za tú najlepšiu cenu. Chybné zariadenie prejde kompletnou analýzou v ktorej určíme všetky chyby.

Nejdele pusobici eshop na scene