Xiaomi Mi Band 3 Ochranná fólia

Tip
Neohodnotené
Značka: Xiaomi
€9,99
Skladem

Xiaomi Mi Band 3 je najlepším intelignetným náramkom vo svojej kategórií a preto si ho treba chrániť. Naša ochranná fólia je tak tenká že ju nezaregistruješ na displeji tvojho náramku. Nebude ťa obmedzovať pri používaní a postará sa o prípadné škrabance čo značne predĺži životnosť tvojho zariadenia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ochráň svoj Miband 3

Pri každodennom používaní je náramok MiBand 2 vystavovaný možnému riziku poškriabania jeho displeju. Ochráň si ho a vyhni sa tak zbytočnému poškodeniu zariadenia.

Dodatočné parametre

Kategória: Ochranná fólia
Záruka: 2 roky

Xiaomi, je súkromná čínska spoločnosť, ktorá navrhuje, vyvíja a predáva smartfóny, aplikácie a spotrebnú elektroniku. Od vydania svojho prvého smartfónu v auguste 2011 získali podiel na trhu v Číne a rozšírili sortiment o širšie spektrum spotrebnej elektroniky. Cieľom Xiaomi je udržať vysokú kvalitu a nízke ceny. Dnes má spoločnosť viac ako tri tisícky zamestnancov a jej hodnota sa odhaduje na 10 miliárd dolárov, čo ju stavia na rovnakú úroveň ako Lenovo, druhý najväčší výrobca počítačov na svete.  Spoločnosť sa dostala na pozíciu svetovej trojky v počte vyrobených smartfónov.

 

xiaomi-9

Nejdele pusobici eshop na scene