Nefunkčná zadná kamera

Neohodnotené
Značka: Xiaomi
€29,99
Skladem

Zverte svoje zariadenie profesionálom za tú najlepšiu cenu. Nefunkčnú zadnú kameru vymeníme za novú. V cene už je zahrnutý nový diel a práca servisného technika.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prečo si vybrať práve nás?

Ako jedny z prvých predajcov Xiaomi produktov sa taktiež zaoberáme servisom už niekoľko rokov. Vzhľadom na naše skúsenosti a profesionálny tím sa tak môžete spoľahnúť, že Vaše zariadenie opravíme rýchlo a za tú najlepšiu cenu. Na každú opravu ponúkame 2 ročnú záruku.

Nikam nemusíte chodiť, tovar si vyzdvihneme kdekoľvek!

Využite našu službu vyzdvihnutia kuriérom a my si zariadenie od Vás prevezmeme kdekoľvek. Zadajte dátum vyzdvihnutia (najskôr na druhý pracovný deň) v ktorýkoľvek pracovný deň, telefón zabaľte do krabičky a kuriér sa už o všetko postará. Akonáhle bude zariadenie opravené, zašleme Vám ho na Vami zvolenú adresu. Poprípade nám môžete zariadenie poslať poštou či priniesť osobne.

Nie ste si istý? Nechajte to na nás!

Ak ste si není istý v čom je zariadenie vadné, využite našu službu diagnostiky zariadenia. Akonáhle dokončíme analýzu zariadenia, vytvoríme Vám kompletnú cenovú ponuku. V prípade opravy zariadenia je diagnostika úplne zdarma.

Dodatočné parametre

Kategória: Nefunkčná zadná kamera – Pre všetky modely Xiaomi
Záruka: 2 roky

Xiaomi, je súkromná čínska spoločnosť, ktorá navrhuje, vyvíja a predáva smartfóny, aplikácie a spotrebnú elektroniku. Od vydania svojho prvého smartfónu v auguste 2011 získali podiel na trhu v Číne a rozšírili sortiment o širšie spektrum spotrebnej elektroniky. Cieľom Xiaomi je udržať vysokú kvalitu a nízke ceny. Dnes má spoločnosť viac ako tri tisícky zamestnancov a jej hodnota sa odhaduje na 10 miliárd dolárov, čo ju stavia na rovnakú úroveň ako Lenovo, druhý najväčší výrobca počítačov na svete.  Spoločnosť sa dostala na pozíciu svetovej trojky v počte vyrobených smartfónov.

 

xiaomi-9

Nejdele pusobici eshop na scene